Saules majas

Adrese: Kolkas rags, Kolka, Kolkas pagasts, Dundagas novads, LV-3275    Rezervācija: +371 28368830, +371 26322972

Piedāvājums

Piedāvājam jums nakšņot divvietīgās mucveida koka mājiņās pašā jūras krastā priežu kāpās Kolkasragā. Mājiņās ir neliela priekštelpa ar divām sēdvietām un mazu galdiņu, kā arī gultasvieta divām personām ar skatu uz jūru. Logs ir veidots tā, ka no iekšpuses lieliski redzama jūra, zvaigznes, bāka un garām braucošie kuģi, bet no ārpuses tas ir kā spogulis, un iekšpuse citiem Kolkasraga apmeklētājiem nav redzama. Vairāk skatīt galerijā.

Pieejamas arī labierīcības.
Cenā iekļauta arī stāvlaukuma maksa.
Ēdināšana nav iekļauta.
Mājiņu nakšņotāji ierodas sākot no plkst. 16:00 līdz 21:00 un nākamajā dienā atbrīvo mājiņas līdz plkst. 12:00, atdodot mājiņas atslēgu saimniekiem vai nododot tās Kolkasraga apmeklētāju centrā.

 

Cena: EUR 55.00 par mājiņu (1 nakts)

 

Kolkasragā papildu pieejamās ekstras:
Apmeklētāju centrs (tūrisma informācija, suvenīri, atspirdzinošie un karstie dzērieni, labierīcības un duša, free Wi-Fi),
Vasaras kafejnīca,
Pirts Kolkas ragā.

 

Maksāšanas kārtība:
Sazinoties telefoniski (+371 28368830, +371 26322972),
pa e-pastu (info@saulesmajas.com),
vai klātienē,
tiek veikta rezervācija: tiek norunāts nakšņošanas datums un mājiņu skaits, kurās tiks nakšņots. Kad tas veikts, uz e-pastu tiek nosūtīts vai klātienē saņemts rakstisks rēķins par pilnu maksājamo summu.

 

Maksājumu var veikt divējādi:

  1. Veikt maksājumu skaidrā naudā, ierodoties nakšņot Saules mājās. Jāņem vērā, ka diemžēl norēķināties ar karti nav iespējams, kā arī Kolkā nav pieejams bankomāts.
  2. Veikt bankas pārskaitījumu, kā maksājuma mērķi norādot rēķina numuru. Rekvizīti pieejami šeit. Par veiksmīgu maksas darījumu klients tiek informēts e-pastā.

– Veicot pārskaitījumu, tam jābūt veiktam līdz nakšņošanas dienai. Ja maksājums par mājiņu līdz ierašanās brīdim nav saņemts, jānorēķinās ar skaidru naudu. Ja netiek veikta norēķināšanās ar skaidru naudu, nakšņošana tiek atcelta un Saules mājas patur tiesības iekasēt pusi no maksājamās summas.

– Ja rezervācija tiek atcelta 30 vai mazāk dienas pirms ierašanās datuma, Saulesmājas patur tiesības iekasēt pusi no maksājamās summas.

 

Noderīga informācija par nakšņošanu kempingā Saulesmājas

Ierašanās kārtība:

  • Braucot no Rīgas puses, vispirms jāiebrauc Kolkā un jāizbrauc tai cauri, tad jāturpina braukt vēl apmēram 1 km, līdz nonāksiet pie satiksmes apļa. Jāseko norādēm un jādodas uz Kolkasragu – aplī jānogriežas pa labi. Tur nonāksiet maksas stāvlaukumā (Saulesmāju viesiem tas ir bezmaksas), tam blakus ir apmeklētāju centrs, kurā arī jāgriežas, lai iegūtu mājiņu atslēgas un visu nepieciešamo informāciju. Kempings atrodas 200 m attālumā no stāvlaukuma un apmeklētāju centra.
  • Braucot no Ventspils puses, nonākot pie satiksmes apļa, jāseko zīmēm un jādodas uz Kolkasragu – jābrauc taisni. Tur nonāksiet maksas stāvlaukumā (Saulesmāju viesiem tas ir bezmaksas), tam blakus ir apmeklētāju centrs, kurā arī jāgriežas, lai iegūtu mājiņu atslēgas un visu nepieciešamo informāciju. Kempings atrodas 200 m attālumā no stāvlaukuma un apmeklētāju centra.

Apmeklētāju centra personāls sagaidīs kempinga viesus, pie viņiem arī iespējams uzzināt visu nepieciešamo informāciju.

Viesi var novietot savus auto tieši pie pašām kempinga mājiņām.

Ierašanās laiki ir no 16:00-21:00 un aizbraukšanas laiks ir līdz 12:00.

Ja nepieciešama kāda informācija un jebkurā situācijā jebkurā laikā var zvanīt +371 28368830 vai +371 26322972.

 

Svarīga informācija par nakšņošanu un apstākļiem mājiņās:

Mājiņās nav elektrības un apkures. Iespējama tikai sveču gaisma. Lūgums būt atbildīgiem un uzmanīgiem ar svecēm un uguni!

Visa gultasveļa ir iekļauta. Dvieļi nav iekļauti. Duša atrodas informācijas centrā un maksā 3 eiro par personu.

Labierīcības atrodas ārpus kempinga mājiņām. Tās ir slēdzamas un nav pieejams citiem Kolkasraga apmeklētājiem. Labierīcības tiek tīrītas katru dienu.

Ir iespējams iznomāt nelielu grilu. Maksa par to ir 3 eiro. Vaicājiet apmeklētāju centra darbiniekiem!

Kempinga mājiņās aizliegts smēķēt.

Mājdzīvnieki nav atļauti.

Blakus apmeklētāju centram atrodas vasaras kafejnīca „Divjūriņas”. Kolkā atrodas vēl viena kafejnīca viesnīcā Zīriņi (apmēram 2.5 km attālumā no kempinga). Kolkā ir 2 pārtikas veikali (veikals „Citro”), tie ir atvērti līdz plkst. 22:00. Kolkā ir degvielas un gāzes uzpildes stacija.

Kolkā nav pieejams bankomāts.